Movies
Ratings
60
After YangRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 2.5
Phantom ThreadRated ★ 2.5
Triangle of SadnessRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 2.5
Chungking ExpressRated ★ 2.0
AftersunRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 0.5
If OnlyRated ★ 3.5
ThirstRated ★ 4.0
NCT DREAM THE MOVIE: In A DreamRated ★ 2.5
CarolRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.5
SleepRated ★ 2.5
Little WomenRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 4.5