Titles you rated
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakableRated ★ 3.0
JoJo's Bizarre Adventure: Golden WindRated ★ 4.5
JoJo’s Bizarre Adventure STONE OCEANRated ★ 4.5
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 4.5
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 2.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
BridgertonRated ★ 3.0
My Liberation DiaryRated ★ 3.5
Himouto! Umaru-chanRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 1.5
Attack on TitanRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 1.5
Semantic ErrorRated ★ 3.0