Movies
Ratings
742
Friend : The Great LegacyRated ★ 3.0
The Little Mermaid II: Return to the SeaRated ★ 2.5
Nanny McPheeRated ★ 3.0
The Lincoln LawyerRated ★ 3.0
UnleashedRated ★ 4.0
Barking Dogs Never BiteRated ★ 3.0
A Bug's LifeRated ★ 4.5
Christmas in AugustRated ★ 3.5
TaxiRated ★ 3.5
My Mother Likes WomenRated ★ 2.5
Paranormal Activity 3Rated ★ 3.0
Hoodwinked!Rated ★ 5.0
Dirty DancingRated ★ 3.0
Blue SwallowRated ★ 3.5
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 4.0
DraculaRated ★ 3.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 3.0
Porco RossoRated ★ 3.5
The Lovely BonesRated ★ 3.0