Series
Ratings
72
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.0
Sakamoto DaysRated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0
The Elusive SamuraiRated ★ 3.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 2.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 1.5
The Grimm VariationsRated ★ 2.0
Queen of TearsRated ★ 2.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 3.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 2.5
Mob Psycho 100 II: The First Spirits and Such Company Trip ~A Journey that Mends the Heart and Heals the Soul~Rated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 3.5