Movies
Ratings
251
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
The Woman in BlackRated ★ 3.0
Kaiji: The Ultimate GamblerRated ★ 3.0- JungleFish2Rated ★ 4.0
My Bloody ValentineRated ★ 3.0
After EarthRated ★ 3.0
Day of the DeadRated ★ 3.0
PrometheusRated ★ 3.0- Love Strikes!Rated ★ 4.0
The PurgeRated ★ 4.0
R2B: Return to BaseRated ★ 4.0
Bedtime StoriesRated ★ 4.0
Wrath of the TitansRated ★ 3.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.0
The GreyRated ★ 3.0
InkheartRated ★ 4.0
700 Days of Battle: Us vs. the PoliceRated ★ 4.0
Sky of LoveRated ★ 2.0
Pacific RimRated ★ 3.0
Bride WarsRated ★ 4.0