Titles you rated
SnowpiercerRated ★ 3.5
DefaultRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 2.5
SoulRated ★ 4.0
UpRated ★ 3.5
Public EnemyRated ★ 3.0
The Big SwindleRated ★ 3.5
Step UpRated ★ 3.0
White ChicksRated ★ 4.5
I, RobotRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 2.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5