Movies
Ratings
315
The MasterRated ★ 3.0
Man on High HeelsRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 4.0
Elite Squad: The Enemy WithinRated ★ 4.0
Elite SquadRated ★ 4.5
A Bug's LifeRated ★ 3.0
Thanks for SharingRated ★ 4.5
Black Hawk DownRated ★ 4.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 2.0
8 MileRated ★ 4.5
Van HelsingRated ★ 3.5
The Divine WeaponRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
The MistRated ★ 0.5
Step Up 2: The StreetsRated ★ 2.0
Jail BreakersRated ★ 2.5