Titles you rated
Decision to LeaveRated ★ 5.0
The Two PopesRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.5
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
Café SocietyRated ★ 3.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 1.0
JokerRated ★ 3.5
Memoir of a MurdererRated ★ 1.5
DunkirkRated ★ 4.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 4.5
BelieverRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 3.5
Ocean's EightRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
The InternRated ★ 3.0
SpotlightRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 2.5