Series
Ratings
24
Firefly Lane Season 1Rated ★ 4.5- 2 Broke GirlsRated ★ 4.0
VeepRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 4.0
2 Broke GirlsRated ★ 4.0- 2 Broke GirlsRated ★ 4.0
- 2 Broke GirlsRated ★ 4.0
ArrowRated ★ 0.5
House of CardsRated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.0
The West WingRated ★ 4.0
The West WingRated ★ 4.0
The West WingRated ★ 4.0- Studio 60 on the Sunset StripRated ★ 4.0
Sex and the City Season 6Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 5Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 4Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 5.0