Titles you rated
달빛궁궐Rated ★ 1.0
The Age of ShadowsRated ★ 1.5
Train to BusanRated ★ 4.0
Operation ChromiteRated ★ 4.0
The Last PrincessRated ★ 1.0
The WailingRated ★ 4.5
WarcraftRated ★ 3.5
The Jungle BookRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
The Truth Shall Not Sink with SewolRated ★ 0.5
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
Spirits' HomecomingRated ★ 1.0
DeadpoolRated ★ 4.0
Deep ImpactRated ★ 4.5
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 4.0- Miracle of Giving FoolRated ★ 3.5