Movies
Ratings
1671
A House of DynamiteRated ★ 4.5
Officer Black BeltRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
A Girl on the ShoreRated ★ 2.5- FirebirdRated ★ 2.5
TouchRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 4.0- TarotRated ★ 0.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
SupermanRated ★ 3.5
Inside the Mind of a DogRated ★ 4.0
Kraven the HunterRated ★ 1.0
My Little Baby, JayaRated ★ 2.0
MantisRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Bad ActorRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 3.5
The ReckoningRated ★ 2.5