Series
Ratings
73
Romantics AnonymousRated ★ 3.0
Crime Scene ZeroRated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
S LineRated ★ 1.0
AemaRated ★ 3.0
KarmaRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 0.5
HawkeyeRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Mask GirlRated ★ 3.0
Culinary Class WarsRated ★ 4.5
HellsingRated ★ 3.5
Cowboy BebopRated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0- MonsterRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.0