Movies
Ratings
146
RamboRated ★ 5.0
EquilibriumRated ★ 4.0
Police StoryRated ★ 5.0
The Legend of the SwordsmanRated ★ 4.0
BreathlessRated ★ 1.0
Oliver!Rated ★ 5.0
Lethal Weapon 2Rated ★ 3.0
Hachi-koRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
The Wild BunchRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
Blue VelvetRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 5.0
City of AngelsRated ★ 4.0
Legends of the FallRated ★ 4.0
The CroodsRated ★ 2.0
Starship TroopersRated ★ 3.0
OctopussyRated ★ 3.0
Mr. Nice GuyRated ★ 2.0