Movies
Ratings
30
Frozen IIRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
The Little MermaidRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 5.0
Kamikaze GirlsRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
SoulRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 5.0
Puella Magi Madoka Magica the Movie Part III: RebellionRated ★ 5.0
Neon Genesis Evangelion: Death & RebirthRated ★ 5.0
The Guardians of the Galaxy Holiday SpecialRated ★ 5.0
Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a TimeRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Mr. Osomatsu the MovieRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Whisper of the HeartRated ★ 5.0
Castle in the SkyRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 5.0
Incredibles 2Rated ★ 5.0
CoralineRated ★ 5.0