Movies
Ratings
584
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
Olympus Has FallenRated ★ 3.0
GodzillaRated ★ 3.5
San AndreasRated ★ 3.5
Taken 3Rated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
Rurouni Kenshin Part II: Kyoto InfernoRated ★ 3.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 3.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Seondal: The Man Who Sells the RiverRated ★ 3.0
SullyRated ★ 4.0
The ProposalRated ★ 3.0
The FortressRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0