Titles you rated
TakenRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
Final DestinationRated ★ 4.0
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 3.0
GladiatorRated ★ 5.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
R-PointRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0