Movies
Ratings
108
A River Runs Through ItRated ★ 5.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
Death ProofRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
Sin CityRated ★ 3.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
SnatchRated ★ 5.0
American History XRated ★ 4.0
As Good As It GetsRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 4.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.0
Buffalo '66Rated ★ 4.0
A Better Tomorrow IIRated ★ 4.0
High Plains DrifterRated ★ 4.0
FireworksRated ★ 4.0
Reservoir DogsRated ★ 5.0
Carlito's WayRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
The Legend of 1900Rated ★ 5.0