Titles you rated
Pyramid GameRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.0- 꿈빛 파티시엘 : 프로페셔널Rated ★ 5.0
Extraordinary YouRated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0- 꿈빛 파티시엘Rated ★ 5.0
Skip and LoaferRated ★ 3.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0- KakeguruiRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 3.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Oshi no KoRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 3.0
Itaewon ClassRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.0