Titles you rated
Famous PrincessesRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 4.0
The Joseon GunmanRated ★ 3.5
All About EveRated ★ 3.5
Hello My TeacherRated ★ 4.5
I am Your TeacherRated ★ 3.0
NonstopRated ★ 4.0
Shoot for the StarsRated ★ 3.5
Nonstop 5Rated ★ 4.0
May QueenRated ★ 3.5
NonstopRated ★ 4.0
Love Story in HarvardRated ★ 4.0
PianoRated ★ 4.0
RomanceRated ★ 4.0- You Are My DestinyRated ★ 4.0
Fashion 70'sRated ★ 3.5