Titles you rated
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
ChloeRated ★ 4.0
CloserRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
I Am SamRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
August RushRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 0.5
The AttorneyRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 3.0