Movies
Ratings
159
Easy ARated ★ 3.5
The ClientRated ★ 2.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 3.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
JumperRated ★ 2.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 2.0- D-WarRated ★ 1.0
The ServantRated ★ 3.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
ThorRated ★ 3.0
Ghost HouseRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
HauntersRated ★ 3.0
Dancing QueenRated ★ 3.0
A Frozen FlowerRated ★ 3.0