Titles you rated
The Sisterhood of the Traveling PantsRated ★ 3.0
Good Luck ChuckRated ★ 3.5
A Cinderella StoryRated ★ 3.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.0
Wild ChildRated ★ 3.5
What a Girl WantsRated ★ 3.5
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 3.5
EnchantedRated ★ 4.0
High School Musical 2Rated ★ 3.5
Love So DivineRated ★ 3.5
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 3.5
Love On-AirRated ★ 3.0
17 AgainRated ★ 3.0
She's the ManRated ★ 3.0
Petty RomanceRated ★ 3.5
Legally BlondeRated ★ 3.5
50 First DatesRated ★ 3.5
Love FictionRated ★ 3.5
Music and LyricsRated ★ 3.5
My Little BrideRated ★ 3.0