Movies
Ratings
77
VeteranRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 5.0
One DayRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0- ApostleRated ★ 1.0
X-MenRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
CoralineRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0