Titles you rated
Perfect GameRated ★ 5.0
Step UpRated ★ 5.0
Shrek Forever AfterRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 5.0
Legally BlondeRated ★ 5.0
Step Up 3DRated ★ 5.0
17 AgainRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
SpellboundRated ★ 5.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 3.0- Highway StarRated ★ 4.0
TedRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 5.0
Too Beautiful to LieRated ★ 3.0
Old PartnerRated ★ 1.0
71: Into the FireRated ★ 3.0
My PaparottiRated ★ 3.0