Movies
Ratings
122
Secret SunshineRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 2.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 2.0
Om Shanti OmRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 2.0
Minority ReportRated ★ 3.0
SicarioRated ★ 2.5
Ode to My FatherRated ★ 2.5
Our TimesRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
Blade Runner 2049Rated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 4.0