Titles you rated
The Beauty InsideRated ★ 2.0
The Hating GameRated ★ 0.5
20th Century GirlRated ★ 4.5
MotherRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 1.5
MinionsRated ★ 3.0
Cross RoadRated ★ 2.5
Hotel Transylvania 2Rated ★ 3.0
LividRated ★ 3.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.0
The ThievesRated ★ 1.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 2.5
Interview with the VampireRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 1.0
Dumb and DumberRated ★ 2.0
Take This WaltzRated ★ 2.5
May DecemberRated ★ 3.0
The HelpRated ★ 1.5
CureRated ★ 2.5