Movies
Ratings
793
The WhaleRated ★ 4.0
Son of SaulRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5
Meet Joe BlackRated ★ 4.0
Jason BourneRated ★ 5.0
The Bourne SupremacyRated ★ 5.0
The CoreRated ★ 4.5
Million Dollar BabyRated ★ 4.5
I Am Heath LedgerRated ★ 5.0
The House That Jack BuiltRated ★ 5.0
The PrestigeRated ★ 4.5
AlliedRated ★ 4.5
I, Daniel BlakeRated ★ 4.5
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
Ghost RiderRated ★ 3.5
Mile 22Rated ★ 4.0
13 Hours: The Secret Soldiers of BenghaziRated ★ 5.0
Demolition ManRated ★ 3.5
Dragons: Gift of the Night FuryRated ★ 5.0