Titles you rated
My Tutor FriendRated ★ 5.0
Villain and WidowRated ★ 2.0
PainedRated ★ 3.0- Running WildRated ★ 4.0
The Quiz Show ScandalRated ★ 2.0
TimeRated ★ 4.0
Samaritan GirlRated ★ 4.0
Spring, Summer, Fall, Winter... and SpringRated ★ 5.0
3-IronRated ★ 4.0
PietaRated ★ 5.0
HappinessRated ★ 4.0- Door to the NightRated ★ 1.0
MoonRated ★ 5.0- Skeletons in the ClosetRated ★ 5.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
Sin CityRated ★ 5.0
Letters to JulietRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0