Movies
Ratings
93
Alita: Battle AngelRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
LUCK KEYRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 3.5
TakenRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 2.0
EquilibriumRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 4.0
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0