Series
Ratings
37
LostRated ★ 3.5
LostRated ★ 4.5
LostRated ★ 5.0
LostRated ★ 5.0
LostRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 4.5
Dream High 2Rated ★ 0.5
Dream HighRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5- The Lost RoomRated ★ 4.5
Heroes RebornRated ★ 3.5
HeroesRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
The King 2 HeartsRated ★ 3.5
HeroesRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.5