Movies
Ratings
85
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
20 Days in MariupolRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.5
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 2.5
I, The ExecutionerRated ★ 1.5
TwistersRated ★ 1.5
Better DaysRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
PoisonRated ★ 3.5
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
DemolitionRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5