Movies
Ratings
621
Concerning My DaughterRated ★ 4.5- Always Behind YouRated ★ 1.5
Ten MonthsRated ★ 5.0
Easy ARated ★ 2.5
The Boy and the HeronRated ★ 5.0
SleepRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.5
How to Lose a Guy in 10 DaysRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.0
One Cut of the DeadRated ★ 3.5
ReboundRated ★ 3.0
Killing RomanceRated ★ 4.0
Revolutionary RoadRated ★ 4.0
The TranslatorsRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
The Night OwlRated ★ 3.5
Another ChildRated ★ 3.0
Moonlit WinterRated ★ 4.0
Phantom ThreadRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 2.5