Titles you rated
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Blood DiamondRated ★ 5.0
Step Up 3DRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 5.0
The DepartedRated ★ 5.0
Glory RoadRated ★ 5.0
ContagionRated ★ 3.0
The MachinistRated ★ 4.0
Ben-HurRated ★ 3.0
GodzillaRated ★ 5.0
GravityRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 5.0
The Man from EarthRated ★ 5.0
Face/OffRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0
ApocalyptoRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 2.0