Movies
Ratings
237
Our TimesRated ★ 4.5
CinderellaRated ★ 3.5
Baby and MeRated ★ 0.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 2.5
Old PartnerRated ★ 1.5
TranscendenceRated ★ 4.0
Love, RosieRated ★ 4.5
My Love, My BrideRated ★ 1.5
TwentyRated ★ 1.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 2.5
FrozenRated ★ 5.0
CarolRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0