Titles you rated
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
IRISRated ★ 2.5
Famous PrincessesRated ★ 3.5
TV Novel: SamsaengiRated ★ 3.0
My Precious ChildRated ★ 3.5- Chasing a Mother from KangnamRated ★ 3.5
- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 2Rated ★ 2.0
- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 1Rated ★ 2.0
- Ullabulla BluejjangRated ★ 5.0
All My Love For YouRated ★ 4.0- You Are My DestinyRated ★ 3.0
My Rosy LifeRated ★ 4.0
EXO Next DoorRated ★ 2.5- Magic Kid MasuriRated ★ 5.0
- The LoverRated ★ 1.0
HeartstringsRated ★ 3.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 2.5
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 3.5