Titles you rated
The World of LoveRated ★ 3.5
The FallRated ★ 4.0
LivingRated ★ 4.0
WickedRated ★ 2.5
LincolnRated ★ 2.5
1917Rated ★ 4.0
SomebodyRated ★ 3.0- A Girl with Closed EyesRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Mission: CrossRated ★ 4.0
The ShrineRated ★ 0.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Dream ScenarioRated ★ 3.5
ChallengersRated ★ 4.0
A Traveler's NeedsRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 2.5
TarRated ★ 3.5
Evil Does Not ExistRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 3.5