Series
Ratings
24
Shugo Chara!Rated ★ 1.5
Juvenile JusticeRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 1.0
Itaewon ClassRated ★ 3.5- Sugar Sugar RuneRated ★ 1.0
Fight For My WayRated ★ 1.5
Prison PlaybookRated ★ 1.5
Extraordinary YouRated ★ 0.5
Crash Landing on YouRated ★ 3.5
Hotel Del LunaRated ★ 2.0
SKY CastleRated ★ 2.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.0
Our Beloved SummerRated ★ 2.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 2.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 1.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 2.0