Movies
Ratings
28
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 2.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
TangledRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 2.0
DerangedRated ★ 3.0
UpRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
PonyoRated ★ 2.0
The NeighborsRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 2.0
Toy StoryRated ★ 3.0
The Simpsons MovieRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 5.0
Phone BoothRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0