Titles you rated
Rear WindowRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 3.0
My PaparottiRated ★ 2.0
ZootopiaRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
FallRated ★ 2.5
Schindler's ListRated ★ 3.5
The Phantom of the OperaRated ★ 2.5
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 2.5
The ConjuringRated ★ 1.5
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 2.5
The Green MileRated ★ 3.5
CinderellaRated ★ 2.5
Yes ManRated ★ 2.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 3.5
Fall in Love at First KissRated ★ 2.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 2.0