Movies
Ratings
897
My Octopus TeacherRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5
Florence Foster JenkinsRated ★ 4.0
Julie & JuliaRated ★ 4.0
The Drug KingRated ★ 2.0
Park Hwa-youngRated ★ 3.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
Hotel MumbaiRated ★ 3.0
Our PresidentRated ★ 1.0
Knives OutRated ★ 4.0
MinariRated ★ 2.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
The LobsterRated ★ 3.5
Pan's LabyrinthRated ★ 3.0
Searching for Sugar ManRated ★ 4.5
Cool RunningsRated ★ 3.5
YMCA Baseball TeamRated ★ 3.0
SullyRated ★ 3.5
Jason BourneRated ★ 2.5
Frozen IIRated ★ 2.0