Movies
Ratings
141
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
The Best OfferRated ★ 3.5
Erin BrockovichRated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 2.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
CloserRated ★ 1.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
MoonlightRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
One Fine Spring DayRated ★ 3.0
Anarchist from ColonyRated ★ 4.0