Series
Ratings
21
Alone in LoveRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 3.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.0