Movies
Ratings
14
I'm HereRated ★ 4.0
CoralineRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 4.5
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Swallowtail ButterflyRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
HeatRated ★ 3.5
PicnicRated ★ 4.0