Titles you rated
Nodame CantabileRated ★ 5.0
LuciferRated ★ 2.5
The Bride of HabaekRated ★ 1.5
Money's WarfareRated ★ 3.0
SupergirlRated ★ 4.5
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 4.0
Drinking SoloRated ★ 4.0
Liar GameRated ★ 4.5
I Live AloneRated ★ 4.0- War of MoneyRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 3.0- Men on a MissionRated ★ 3.0
White CollarRated ★ 4.0
White CollarRated ★ 4.0- Solitary Gourmet SPRated ★ 4.0
White CollarRated ★ 4.0
White CollarRated ★ 4.5
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Blue TowerRated ★ 3.5
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 2.0