Titles you rated
Cast AwayRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
Enemy at the GatesRated ★ 5.0- The CureRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
Closer to HeavenRated ★ 5.0