Titles you rated
Jerry MaguireRated ★ 5.0
Van HelsingRated ★ 4.0
Thank You for SmokingRated ★ 4.5
TwentyRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 2.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 2.5
Train to BusanRated ★ 2.0
Operation ChromiteRated ★ 2.5
The Last PrincessRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 3.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 5.0
Fabricated CityRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 5.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0