Movies
Ratings
476
Midsommar Director's CutRated ★ 2.5
HellboyRated ★ 3.0
Midnight DinerRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.0
MonsterRated ★ 2.0- Hansan ReduxRated ★ 3.5
- Noryang: Sea of DeathRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
A Single RiderRated ★ 4.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.0
TenetRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 3.0
DuneRated ★ 5.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Space SweepersRated ★ 0.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
RoboCopRated ★ 2.0