Movies
Ratings
253
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 3.0
ChronicleRated ★ 3.0
Upside DownRated ★ 3.0
ElysiumRated ★ 2.0
PrometheusRated ★ 3.0
John CarterRated ★ 3.0
Super 8Rated ★ 3.0
OblivionRated ★ 4.0
GloveRated ★ 3.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
AnastasiaRated ★ 3.0
LooperRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
Ip Man 2Rated ★ 3.0
Shaun of the DeadRated ★ 4.0
Over the HedgeRated ★ 2.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0