Movies
Ratings
274
The OutlawsRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 3.0
Alice in EarnestlandRated ★ 3.5
The UnforgivenRated ★ 3.5
CarnageRated ★ 3.0
SocialphobiaRated ★ 3.5
The Man from U.N.C.L.E.Rated ★ 3.5
The GiftRated ★ 3.5
American UltraRated ★ 3.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
Last VegasRated ★ 3.5
Ice AgeRated ★ 3.0
The Social NetworkRated ★ 3.5
Mean GirlsRated ★ 2.5
Chicken RunRated ★ 3.5
Man in LoveRated ★ 3.0
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 3.0