Titles you rated
Black PantherRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 4.5
PsychokinesisRated ★ 2.0
SearchingRated ★ 3.0
Bird BoxRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Be with YouRated ★ 3.0
What Happened to MondayRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.5
Rough PlayRated ★ 3.0
The Great BattleRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
MarionetteRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
ChampionRated ★ 2.0
Love+SlingRated ★ 2.5
What a Man WantsRated ★ 2.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 4.5